Apgyvendinimas Kazlų Rūdoje

Svečių Namai buvo atidaryti klientams 2013 Laprkričio 3 dieną. Nuo 2011 metų buvo restauruojamos patalpos ir įkurti 14 jaukių kambarių, iš kurių 6 yra visiškai naujai įrengti, konferencijų salė, registratūra bei pagalbinės patalpos.

Taip pat yra įrengti 4 (2 - dviviečiai, 1 - trivietis ir 1 - keturvietis) ekonominės klasės kambariai su bendro naudojamo dušo bei WC patalpomis.

Svečių Namai Kazlų Rūda buvo įrengti buvosios įmonės "Girių Bizonas" administracinėse patalpose. Kas iš viso sudaro virš 1000 kv. m. bendro ploto.

Pagerinti klientų poreikius, yra sumontuota ventiliacijos bei oro kondicionavimo sistema, palaikanti gaivų orą tiek žiemos tiek vasaros seszonais. Taip pat įvesta kabelinė televizija.

Draugiški gyvūnėliams

Mes priimame ir mylime naminius gyvūnus, taip, mes žinome, kad jie - jūsų šeima! Jūsų augintiniai gali kainuoti papildomą mokestį, bei priklausomai nuo situacijos, svečiai su gyvūnais gali būti apgyvendinti ekonominės klasės kambariuose.

Vaikų žaidimų kambariai

Pakolkas neturime įrengtų vaikų žaidimų kambarių, bet ateityje būtinai planuojame tai padaryti. Kaip bebūtų, mielai laukiam Jūsų jaunųjų šeimos narių, jiems tikrai bus malonu pakeisti aplinką ir pabūti su savo tėveliais mūsų svečių namuose.

Susipažinti su gretimai esančiomis vietovėmis

Kazlų Rūda turtinga savo gamtovaizdžiu, ja supančiais miškais bei vandens telkiniais. Čia maloniai galima leisti laiką gamtoje, o ypač vasaros laikotarpiu. Kazlų Rūdoje naujai atidarytas dviračių ir pėsčiųjų kelias Kazlų Rūda - Ąžuolų Būda. Taip pat netoliese turim Pažintinį miško taką.

STIHL virvių parkas

Parke įrengtos šešios trasos. Dvi vaikams ir keturios suaugusiems. Jos pažymėtos skirtingomis spalvomis. Mažųjų oranžinė - patiems mažiausiems, nereikalingi apraišai, Geltona - vaikiška, skirta vaikams nuo 5 metų, žalia – apšilimui suaugusiems, Mėlyna – vidutinio sudėtingumo, Raudonoji - sudėtinga ir ilgiausia trasa visame parke, Juodoji trasa skirta ekstremalams. Virvių parke iš viso yra įrengta 80 rungčių.

Mūsų miškai

Kazlų Rūdos miškai − tai trečias pagal plotą Lietuvos miškų masyvas šalies pietvakariuose. Musų miškuose gausu grybų, vaisinių ir vaistinių augalų. Taip pat pas mus miškuose yra istorijos paminklų, nemažai archeologijos paminklų (piliakalnių, pilkapių, senkapių, kapinynų), 5 gamtos paminklai – senos pušys, saugotinų medynų. Pietinėje miškų dalyje įsteigtas Kazlų Rūdos, šiaurinėje – Liekės kraštovaizdžio, šiaurės vakarų dalyje – Novaraisčio ornitologinis draustiniai.

Pasivažinėjimas dviračiais

Mūsų svečių namuose turit galimybę išsinuomoti dviratį - turiningam, sveikam ir maloniam laiko praleidimui.
Dviračiais aplink Kazlų Rūdos aplylinkes galima važiuoti net 40 km ilgio maršrutu, aplankant daug gamtos objektų. Įskaitant miškus, vandens telkinius, naujai nutiestą ir visų pamėtą pėsčiųjų ir dviračių taką Kazlų Rūda – Ąžuolų Būda bei Pažintinį miško taką. Nepakartojama ramybė bei tobulas natūralios gamtos grožis!

Laukiam Jūsų su visa Šeima!

Pažintinis miško takas

Pažintinis miško takas - tai rekreacinė infrastruktūra skirta pažintiniam poilsiui, pristatanti miškų urėdiją, atspindinti būdingas miško floros ir faunos vertybes, unikalią krašto istoriją. Miško take yra įrengta maršrutai miško lankymui ir pažinimui su informacine sistema - stendai, informacinės rodyklės, ženklai, apžvalgos aikštelės, pavėsinės, lauko baldai, skulptūros ir kiti, pažintinę funkciją turintys rekreacinės įrangos elementai. Tai suteikia galimybę plėtotis pažintiniam turizmui, vykdyti edukacinę - pažintinę veiklą miške.
Ties apžvalgos aikštele "Rezistencija" takas šakojasi ir atkarpa mišku skirta pėstiesiems - 1 km iki apžvalgos bokštelio, toliau trasos vėl susijungia. Atstumas žygiuojant tik pėstiesiems skirta trasa - 4 km, dviratininkų - 6.5 km.
Takas pritaikytas tiek pėstiesiems, tiek dviratininkam ir yra atviras visiems.

© Sukurta Interweb Projects
Užsisakykite dabar: +370 618 10115
info@sveciunamai.eu
Gedimino g. 1-3
Kazlu Ruda, Lithuania